SKANDAL: Bleona Qereti pozon ”lakuriq”


Bleona Qereti perfshihet edhe me një skandal vesh fustan të tejdukshem ku nuk lenë ven të fshet ne trupin e saj i mungojn edhe te brendshmet…

 

Bleona se fundi eshte perfshire ne nje sondazh te  US Weekly ku ka bërë renditjen e yjeve me look-në më të keq për vitin që po lëmë pas, ku përfshihen personazhe të njohura si këngëtarja Katy Perry, aktorja Vanessa Hudgens e shumë të tjerë.

 

Ndër më të veshurat më keq i është shtuar dhe këngëtarja shqiptare Bleona Qereti.

 

Sigurisht që nuk ka bërë pjesë në listën kryesore, ama është futur në listën e më të veshurave më keq gjatë ndarjes së cmimeve Grammy Awards.
Ngjashëm me këtë: